310Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Kurallarımız

Merhabalar değerli ziyaretçilerimiz.

Sitemiz seviyesi başta olmak üzere bir çok imkanınıda beraberinde getirmektedir. Kurallar dolayısı ile siz kullanıcılarımızın bu kurallara uyması zorunlu ve sizlerden rica sonucu uymanız gerekir. Öncelikle giriş yaptığınız bir sesli chat sitesinde argo kelimeler, küfür ve hakaret başta olmak üzere kesinlikle yasaktır. Site içerisinde yapmış olduğunuz yanlış bi hareket küfür sizlerin siteden uzaklaştırılmasını veya banlanmasını sağlar. 

Bulunduğunuz ortam içerisinde, tanışıklık ettiğiniz veya tanımadığınız bir kişiye telefon numaranızı verir ve şikayet edilirseniz site içerisinde uzaklaştırılma cezası alabilirsiniz. O yüzden kimseye hiç bir şekilde telefon numaranızı vermeyiniz.

Site içerisinde başka bir web sitesinin ismini kesinlikle paylaşmayın. Reklam üzeri vb şeyler site içerisinde kesinlikle yasak olan ve uyulması gereken en önemli kurallardan biridir.

Sitemiz seviyeli bir site olduğundan dolayı üstteki kurallarımıza uyan kullanıcılarımız en güzel vakitlerini geçiriyorlar. Sizlerde odalarımıza bağlantı sağlayıp güzel dostluklara ve arkadaşlıklara adım atabilirsiniz.