342Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Sitelerinde Davranış Şekilleri

Sesli Chat sitelerinde Davranış Şekilleri

 

Merhabalar sevgili arkadaşlar bugünkü konumuz sesli chat sitelerinde kişilere nasıl davranmamız gerektigi hakkında sizlere kısaca bir bilgi vereceğim sürekli dile gelmiş sözlerden laflardan bir tanesi de kişilerin genellikle kendine olan önemi aynı zamanda dışarıya olan maalesef ters tepkileri olarak değişik düşüncelerdir. Sizlerin de bildiği gibi İnsanlar İnsanların işine yaradığın kadar iyisindir Evet kısaca kolumuzdan bahsedeyim.

Ben şimdi sizlere bilindiği üzere insanlar sesli ve görüntülü sohbet sitelerine giriş yaptıklarında milyonlarca hiç tanımadığı insanlar ile Sohbet ortamı oluşturmaktadır ve bu platformdan yararlanırken hiç tanımadığı insanlarla kaynaşmak tadır bazı kişiler var ki kendilerini farklı tanıtıp aslında kendisinin dışında olmayan fiziksel karakterlerini ortaya sergilemektedirler avukatlar Mühendisler doktorlar ya da savcı vesaire Yani demek istediğim şu ki insanlar neden kendilerine  olduğunun dışında farklı yansıtmaya çalışırlar sanal ortamda bunu çözebilmiş değiliz çünkü kimsenin klavye yerine maalesef müdahale edemiyoruz dokunamıyorum fakat şunları da biliyoruz ki çok güzel kalıcı dostluklar oluşturabilir aynı zamanda yep yeni kişiler ile de tanışabiliriz.

Evet bu platformda sesli ve görüntülü sohbet etmek istiyorsanız Sizler de kendi kişiliğinizi Güven doğrultusunda site sahiplerinin ve site Yönetiminin güvenliği sayesinde giriş yapıyorsunuz. Öncelikle Bizler kişilerin düşüncesine saygı duymak ve kesinlikle ama kesinlikle o saygıyı yitirmemeliyiz farkındaysanız herkesin kendi görüşleri fikirleri ay görüş ayrılıkları vardır ve bizler buna saygı duymak zorundayız. Saygı duymuyor sakta En azından özür dilemeyi bilmeliyiz.

Evet güveniyoruz neden insan olduğumuz için sevdiğimiz için saygı duyduğumuz için aynı zamanda gerçekten insan yerine koyduğunuz için fakat maalesef baktığımız zaman bir takım kişiler bizlerin bu güvenini ihmal etmekle birlikte kalmıyor kişiliğimizeHakaret edebiliyorlar şunu da bilmek gerekir ki kimse kimsenin hayatına eleştiremez kimse kimseyi de yargılayamaz evet erkeğe saygı istiyorsa Kalpten gelen güzelliği de ihmal etmemeliyiz ne olursa olsun Bizler de karşımızdakine başkalarının sınırını ihlal etmeyecek şekilde anlayışlı ve güzel davranmalıyız sesli ve görüntülü sohbet sitelerinde bildiğim bir tek şey varsa buna izin veren herkes güzel mutlu mesut bir hayat yaşayacaktır İnsanlar genellikle kendi yaptıklarından sorumlu oldukları için ne olursa olsun karşıdaki kişiyi de kendileri gibi görmesi gerektiğini unutmamalıdır.

Evet arkadaşlar görsel panel görselKullanım rahatlığı Dolayısıyla milyonlarca kullanıcıya hizmet vermekte olan sitemizde sizleri de görmekten büyük bir mutluluk duyarız Sizlerde ücretsiz sohbet dostluk arkadaşlık platformu'ndan yararlanmak istiyorsanız sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır

Yazar : Yıldıray.Yılmaz
17 Mar 2018
1103 Görüntüleme

Tags:


Gönder